warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Ahojte!

Volám sa Alexandra, som z Košíc, mám 17 rokov a som žiačkou gymnázia. Mám malého 6-ročného jazvečíka Edgara, ktorý potrebuje veľa pozornosti, a 1-ročnú čivavu Montyho, takže mám oboch na krku. 😀 Medzi moje záľuby patrí hlavne čítanie kníh. Čítam viacero žánrov, ale prevažne YA a fantasy a to, čo náhodne objavím a zaujme ma. Taktiež rada píšem príbehy (fanfiction) na tému Twilight, občas hrám na klavíri a po škole rada chodievam s kamarátkami von.

Čítať knihy som začala už dávno, ale vždy to boli len cca 3-4 knihy do roka (vrátane povinného čítania v škole). Pomimo školy som začala viac čítať, až keď som narazila na ságu Twilight v roku 2011. Ale aj tak prečítaných kníh nebolo bohvieako veľa. Začalo sa to až rokom 2015. Doma som mala police plné neprečítaných kníh, ktoré len čakali, kedy po nich siahnem. V ten rok som si dala totiž také predsavzatie, že sa pokúsim prečítať čo najviac kníh. 🙂

Potom som narazila na výzvu, ktorú usporadúva Ells a dala som si cieľ 30 kníh (čo bol pre mňa nadmerný výkon). Sprvu som si nedôverovala, ale výzvu som splnila, dokonca som prečítala o 10 kníh viac, než som plánovala.

No a niekedy v polovici toho roku mi zrazu napadlo, že by som začala písať recenzie. A tak som si založila tento blog. Uvidíme, ako sa to vyvinie, či ma to bude baviť, či sa nájdu čitatelia a či budú moje recenzie stáť za to.

Dúfam, že sa Vám recenzie budú páčiť a keby ste mali nejaký návrh na dobrú knihu alebo by ste chceli recenziu na nejakú danú knihu, pokojne to napíšte do komentára. Alebo ak chcete pokecať, napíšte mi na Facebook. 🙂


LEAVE A REPLY

loading
×
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich